Ebsco eBooks

163 e-kitap Biyoloji, Su Ürünleri, Pedagoji ve Okul Öncesi konularını kapsamaktadır. Toplam 163 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Ebsco platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için “Kitap Listesi” dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını isteğe bağlı olarak 1 ile 364 günarası bilgisayar/cep telefonu/tablet’inize süreli olarak indirebilirsiniz. E-kitabın tamamını indirmek için E-kitap indirme kılavuzunu inceleyebilirsiniz. 

Erişim

İndirme Kılavuzu

Kaynak Liste

Wiley eBooks

62 e-kitap Biyoloji, Su Ürünleri, Çevre, Matematik, İstatistik ve Ekonomi konularını kapsayan toplam 62 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Wiley platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için “Kitap Listesi” dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını/bölümünü bilgisayar/cep telefonu/tablet’inize herhangi bir süre kısıtlaması olmadan bölüm bölüm pdf olarak indirebilirsiniz.

Erişim

Kaynak Listesi

Springer eBooks

47 e-kitap Davranış, Biyomedikal ve Yaşam, İş ve Ekonomi, Kimya ve Malzame Bilimi, Dünya ve Çevre, Sağlık konularını kapsamaktadır. Toplam 47 adet Sahiplik Modeli ile satın alınan E-Kitaplara Ebsco platfomu üzerinden erişim sağlanmaktadır. Detaylı e-kitap bilgileri için “Kitap Listesi” dosyasını inceleyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz e-kitaplara, liste içersinde URL sütunundaki bağlantıya tıklayarak, erişim sağlayabilirsiniz. E-kitapları çevrimiçi olarak inceleyebilir yada e-kitabın tamamını isteğe bağlı olarak 1 ile 364 günarası bilgisayar/cep telefonu/tablet’inize süreli olarak indirebilirsiniz. E-kitabın tamamını indirmek için E-kitap indirme kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Erişim

İndirme Kılavuzu

Kaynak Listesi